Content

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi technologiami.


Kliknij i poznaj szczegóły
Top przeglądanych Poduktów
Aktualności
2019-08-27
Polska premiera ploterów Ricoh Pro™ z serii L5100 na Festiwalu Druku

Ricoh dołączyło do grona wystawców tegorocznej edycji Festiwalu Druku. Podczas tego wydarzenia firma zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce najnowszy ploter lateksowy Pro™ L5160.
 
O Ricoh Pro™ L5160
Nowa generacja ploterów oferuje druk z prędkością do 46,7 m²/h w trybie outdoor i do 25 m²/h w trybie indoor. W tej serii zastosowano najnowsze głowice Ricoh Gen5 orazzawansowany układ suszący, dzięki któremu prace są gotowe do końcowej obróbki zaraz po wydrukowaniu.Plotery wyposażono również w automatyczny system czyszczenia, który pozwala na dłuższą pracę urządzeń i minimalizuje ryzyko wystąpienia przestojów.
 
Stabilne drukowanie i jakość kolorów
Nowy patch referencyjny Ricoh zapewnia stabilne drukowanie i jakość koloru. Porównuje wybrane fragmenty w obszarze skanowania z obrazem z kamery CMOS, wykrywa zatykanie się dysz i automatycznie dokonuje regulacji i korekty.
 
Szeroka gama zastosowań
Urządzenia wykorzystują autorskie, ekologiczne i szybkoschnące atramenty lateksowe Ricoh z certyfikatem GREENGUARD. Dzięki temu można produkować na nich prace, które mogą być eksponowane nie tylko na zewnątrz ale również wewnątrz pomieszczeń. Plotery Ricoh przy maksymalnej szerokości nośnika 1371 mm (Pro L5130) i 1625 mm (Pro L5160) pozwalają na realizację szerokiej gamy zleceń, takich jak druk: wielkich zewnętrznych plakatów i otulin budynków, plakatów reklamowych, canvasów czy grafik na foliach wylewanych. Dodatkowo dzięki niskiej temperaturze utrwalania ok. 60°, możliwy jest druk na nośnikach wrażliwych na wysoką temperaturę. 


image

Dzisiaj
czwartek
1 czerwca 2023
Imieniny
Jakuba, Konrada.............
01
czerwiec
Nowości Produktowe
img
2019-08-27
Polska premiera ...
Ricoh dołączyło do grona wystawców ...
więcej
img
2019-12-09
Premiera nowych ...
Ricoh wprowadza do sprzedaży kolejne modele z nowej ...
więcej