Content

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi technologiami.


Kliknij i poznaj szczegóły
Top przeglądanych Poduktów
Aktualności
2019-02-27
Trzy nowe aparaty w ofercie Ricoh
image

Warszawa, 27 lutego 2019 r. – Ricoh Polska planuje pod koniec marca 2019 r. wprowadzić na rynek trzy nowe aparaty.
 
Ricoh GR III
 
Dzięki 24.2 efektywnym megapikselom aparat oferuje jeszcze wyższą jakość zdjęć niż poprzednie modele z tej serii. Wyposażono go również w nowe funkcje, takie jak szybki, hybrydowy autofocus, niwelujący drgania mechanizm SR (Shake Reduction) oraz intuicyjny w obsłudze dotykowy ekran. Aparat jest gotowy do pracy po zaledwie 0,8 sekundy i można też go łatwo sparować z urządzeniami mobilnymi. W przyszłości będzie można rozszerzać jego funkcje i możliwości, dzięki planowanym upgrade’om oprogramowania. Sugerowana przez producenta cena detaliczna modelu Ricoh GR III wyniesie 3 899 PLN.
 
Ricoh Theta Z1
 
Najnowszy model aparatu sferycznego pozwala robić zdjęcia sferyczne w jeszcze lepszej rozdzielczości ok. 23 efektywnych megapikseli i nagrywać filmy 360° w jakości 4K. Na obudowie aparatu umieszczono wyświetlacz o przekątnej 0,93 cali oraz przycisk funkcyjny. Dzięki temu użytkownik zyska łatwiejszy dostęp do informacji dotyczących ustawień, czy liczby zdjęć, które można jeszcze wykonać. Theta Z1 poza JPG obsługuje również format Adobe® DNG (RAW). Oznacza to znacznie większe możliwości edycji zdjęć. Sugerowana przez producenta cena detaliczna najnowszego aparatu sferycznego Ricoh wyniesie ok. 4 300 PLN. 
 
Ricoh WG-6
 
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej matrycy CMOS 20 Mpix i wydajnemu procesorowi obrazu, aparat umożliwia nagrywanie w jakości 4K w trudnych warunkach terenowych. Wyposażono go w ułatwiającą fotografowanie z bliska lampę Ring Light, moduł GPS i elektroniczny kompas. Z WG-6 można korzystać na jeszcze większej głębokości – do 20 metrów (ekw. IPX8 lub JIS Class8). Jest odporny na upadek z wysokości 2,1 metra, kurz i zabrudzenia (ekw. IPX6 lub JIS Class 6), nacisk o sile do 100 kgf oraz temperaturę do -10°C. Sugerowana cena detaliczna modelu WG-6 wyniesie 1 749 PLN.

 
Dzisiaj
niedziela
20 października 2019
Imieniny
Jana, Ireny...
20
październik
Nowości Produktowe
img
2019-02-27
Trzy nowe aparaty w ...
Ricoh Polska planuje pod koniec marca 2019 r. ...
więcej
img
2019-08-27
Polska premiera ...
Ricoh dołączyło do grona wystawców ...
więcej