Content

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi technologiami.


Kliknij i poznaj szczegóły
Top przeglądanych Poduktów
Aktualności
2021-01-26
Seria urządzeń drukujących Ricoh IM C530 z BLI Winter 2021 Pick

Ricoh IM C530- seria inteligentnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących A4 została wyróżniona przez Keypoint Intelligence nagrodą BLI Winter 2021 Pick Award.

                                                      image

Nagrody BLI Pics są wręczane dwa razy w roku. Wyróżnienie otrzymują te urządzenia, które w ciągu 6 miesięcy osiągnęły najlepsze wyniki podczas profesjonalnych testów realizowanych w laboratoriach BLI. Seria Ricoh IM C530 została oceniona najwyżej w kategorii Wyróżniające się wielofunkcyjne urządzenie drukujące A4 dla dużych przedsiębiorstw (Outstanding A4 Colour MFP for Enterprise Environments).
 
Urządzenia z serii Ricoh IM C530 wyposażono w szereg funkcji, które pozwalają zoptymalizować procesy druku i przyczyniają się do podniesienia produktywności. Te modele wyróżnia wysoka prędkość druku (53 str./min.), intuicyjność obsługi oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy aplikacji Ricoh. Natomiast dzięki kasetom o dużej pojemności na urządzeniu można szybko wydrukować wysokie nakłady - do 3 250 stron bez przestojów.
 
Specjaliści Keypoint Intelligence wyróżnili następujące cechy serii Ricoh IM C530:
  • Intuicyjność obsługi: na dużym panelu sterowania (Ricoh Smart Operation Panel) można wygodnie zarządzać funkcjami i przejrzeć wskazówki dotyczące korzystania z urządzenia.
  • Współpraca z szeregiem zaawansowanych aplikacji i systemów do zarządzania infrastrukturą druku: m.in. Ricoh Device Manager NX, Ricoh @Remote, Ricoh RemoteConnect Support czy Ricoh Streamline NX.
  • Współpraca z szeroką gamą aplikacji optymalizujących obieg dokumentów m.in Ricoh Smart Integration oraz platforma Ricoh Always Current Technology, dzięki której użytkownik zyskuje natychmiastowy dostęp do aktualizacji.
 
Seria Ricoh IM C530 należy do rodziny inteligentnych urządzeń drukujących, którą stworzono z myślą o nowoczesnym i dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy. Urządzenia wyposażono w pakiet funkcji zapewniających wysoki standard bezpieczeństwa danych, innowacyjny dotykowy panel sterowania (Ricoh Smart Operation Panel) oraz platformę Always Current Technology, która pozwala na szybki dostęp do aktualizacji i najnowszych aplikacji. Dzięki temu urządzenie drukujące dostosowuje się do nowych potrzeb firmy. Inteligentny panel operacyjny pozwala również na zdalną realizację niektórych usług serwisowych.
 
Kaitlin Shaw, Associate Director ds. Sprzętu A4 w Keypoint Intelligence, skomentowała: „Seria Ricoh IM C530, to niezwykle praktyczne urządzenia, które oferują niski koszt użytkowania w przeliczeniu na stronę a jednocześnie zapewniają firmom wysoką wydajność i intuicyjność obsługi. Inteligentny panel operacyjny  wyposażono w funkcję przeglądarki, dużym ułatwieniem jest również to, że aplikacje można instalować z jego poziomu.  Z kolei administratorzy z pewnością docenią znakomite narzędzia do zarządzania urządzeniami, z których mogą skorzystać. Wszystko to pomaga zmaksymalizować produktywność, a to ma kluczowe znaczenie dla środowisk korporacyjnych ”.
 
 
Więcej informacji na temat produktów i usług Ricoh można znaleźć na stronie https://www.ricoh.pl/
Informacje na temat Keypoint Intelligence i nagród BLI dostępne są na  https://www.keypointintelligence.com/products/pick-awards
Dzisiaj
sobota
6 marca 2021
Imieniny
Róży, Wiktora...
06
marzec
Nowości Produktowe
img
2019-08-27
Polska premiera ...
Ricoh dołączyło do grona wystawców ...
więcej
img
2019-12-09
Premiera nowych ...
Ricoh wprowadza do sprzedaży kolejne modele z nowej ...
więcej